Otwórz sobie drzwi do kariery programisty     |        Wybierz swoją ścieżkę kariery w IT!     |       Zacznij naukę z 30% rabatem

2 dni 01 godzin
close
Cart icon
User menu icon
User icon
Skontaktuj się z nami:
+48 888-916-333
Lightbulb icon
Jak to działa?
FAQ icon
FAQ
Contact icon
Kontakt
Terms of service icon
Regulamin zakupów
Privacy policy icon
Polityka prywatności
Zdjęcie główne artykułu.

Dwie nowe ścieżki - Python Developer oraz Software Developer

Zostań Python Developerem albo zdobądź uniwersalne umiejętności, które powinien posiadać każdy Software Developer. Możesz to zrobić z nowymi ścieżkami kariery Codenga. Każda ścieżka krok po kroku przeprowadzi cię przez proces zdobywania wiedzy.

Python Developer - szansa na karierę w przyszłościowych dziedzinach

Pythona chyba nie trzeba przedstawiać bo jego popularność w ostatnich latach dosłownie eksplodowała. To język, który przebojem wdarł się do szkół, uczelni i znalazł poważne zastosowania w wielu dziedzinach. Od statystyki po web development. Jeśli szukasz fajnego języka na początek przygody z programowaniem to Python jest doskonałym wyborem. Z jednej strony ma prostą, przejrzystą składnię a z drugiej oferuje bardzo ciekawe możliwości rozwoju zawodowego. Takie dziedziny jak Data Science czy Machine Learning w dużej mierze opierają się na praktycznym użyciu Pythona.

Z tą ścieżką opanujesz podstawy języka Python do poziomu średniozaawansowanego. W sam raz żeby zacząć swoją programistyczną przygodę i zbudować solidny fundament do dalszej kariery. Ścieżkę zakończysz napisaniem funkcjonalnej aplikacji. To dobra okazja aby nabrać praktyki i zdobyć coś więcej niż tylko teoretyczną znajomość języka.

Zacznij naukę że ścieżką kariery Python Developer.

Software Developer - umiejętności potrzebne każdego programiście

Jeśli poważnie myślisz o karierze programisty to potrzebujesz pewnych uniwersalnych umiejętności. W twojej przyszłej pracy na pewno będziesz mieć do czynienia z algorytmami i strukturami danych. Istnieje też duża szansa na to, że przyjdzie ci czasem pracować z wyrażeniami regularnymi oraz wierszem poleceń. No i niemal na pewno pojawi się konieczność użycia systemu kontroli wersji Git.

To wszystko opanujesz ze ścieżką Software Developer. Ciężko znaleźć bardziej wszechstronne umiejętności. Ze ścieżką poznasz techniki pracy, które wykorzystasz dosłownie wszędzie. Niezależnie od języka, w którym programujesz. Niezależnie od technologii z jakimi masz do czynienia. To po prostu fundamentalna, uniwersalna i ponadczasowa wiedza. Wiedza, która ma jednocześnie bardzo praktyczne zastosowania.

Codenga