avatar

Zmieniamy to w jaki sposób się uczysz!

W czasach gdy mamy problem ze znalezieniem chwili wolnego czasu korzystanie ze szkoleń stacjonarnych, oglądanie długich kursów wideo czy korzystanie z obszernych podręczników nie wchodzi w grę. Potrzebujemy skutecznych metod nauki, które pozwolą nam zdobyć wiedzę, wtedy gdy jest potrzebna i w takim czasie, jakim aktualnie dysponujemy. Codenga wykorzystuje najnowsze osiągnięcia w dziedzinie e-learningu, dzięki którym zdobędziesz wiedzę w krótkim czasie i wszystko bez problemu zapamiętasz!
description_image2
Szybkość
Jeden etap kursu możesz zaliczyć w ciągu 15-20 minut. Możesz więc wykorzystać wolną chwilę, przerwę w pracy czy dojazd na uczelnię aby regularnie zdobywać przydatną wiedzę. Kursy Codenga bez problemu wpasują się w Twój napięty harmonogram dnia.
Skuteczność
Wypracowaliśmy system, który sprawia, że uczysz się skutecznie. Kursy Codenga to wiedza podzielona na małe porcje, praktyczne zadania oraz przemyślana w najdrobniejszych szczegółach struktura każdego kursu. Regularnie wykonujesz drobne kroki, których pozytywne efekty bardzo szybko się kumulują w postaci zdobytej wiedzy.
description_image3
Dostępność
Z kursów Codenga możesz korzystać dosłownie wszędzie. Wystarczy wziąć do ręki telefon albo usiąść na chwilę z laptopem. Narzędzia potrzebne do nauki masz właśnie w ręce! Nic więcej Ci nie potrzeba aby zdobywać wiedzę.
Systematyczność
Wszystkie badania jednoznacznie wskazują, że w nauce najważniejsza jest systematyczność. Nawet kilka minut dziennie poświęconych na zdobywanie wiedzy może w dłuższej perspektywie przynieść bardzo dobre efekty. Z kursami Codenga będziesz się uczyć małymi porcjami a nasz specjalny system motywacji sprawi, że bez problemu zaliczysz kolejne etapy i łatwo osiągniesz cel.
description_image5
description_image6
Utrwalanie wiedzy
Kursy Codenga oparte są na ćwiczeniach oraz zadaniach. Nie bój się ich - to nie egzamin, ale świetny sposób na zapamiętanie tego czego właśnie nauczyłeś. Regularne powracanie do danego tematu oraz wykonywanie ćwiczeń jest świetnym sposobem na utrwalenie wiedzy. To jest nasz nadrzędny cel i bardzo dużo czasu poświęciliśmy na to, żeby nasz system umożliwiał długoterminowe zapamiętywanie informacji.
Realne umiejętności
Z kursami Codenga zdobywasz bardzo przydatne umiejętności, które możesz bez problemu zastosować w praktyce. Nasz sekret to specjalnie przygotowane zadania, w których będziesz wykorzystywać takie same narzędzia i takie same umiejętności jak programista w swojej codziennej pracy.