user menu
avatar
Zdjęcie główne artykułu.

CODENGA OBCHODZI PIERWSZE URODZINY!!!

To już kilka dni od naszych pierwszych urodzin! 🎁 🎁 Ehh… co to był za rok! Z tej okazji trochę uchylimy rąbka tajemnicy i odkryjemy kilka informacji z naszego backstage’u...


Na początku podstawowe pytanie: PO CO nam kolejna platforma? 🤣


W końcu działamy na rynku szkoleń online już jakiś czas (14 lat… 😉) i wydawałoby się, że w tym temacie już wszystko zostało powiedziane.

A jednak! Interaktywna forma kursów Codenga to nic innego, jak odpowiedź na potrzeby rynku 🙂 Możliwość nauki programowania w dowolnym miejscu i czasie, nawet na własnym smartfonie jeszcze niedawno wydawała się abstrakcją - dziś jest rzeczywistością. Nauka i praca jeszcze przed pandemią powoli odchodziły od klasycznej stacjonarnej formy. Pojawienie się COVID-19 utwierdziło nas w przekonaniu, że edukacja zdalna to bardzo niedaleka przyszłość, a możliwości, które obecnie mamy, dają nam szerokie pole do popisu.

Po przeanalizowaniu dostępnych technologii oraz opinii naszych klientów - wybraliśmy. Z wielu dostępnych form, postawiliśmy na interaktywne kursy online, które (co widać po statystykach) fascynują Was tak samo jak nas 💘 . Obecnie jest to jedna z najskuteczniejszych form nauczania zdalnego, dzięki której zwiększamy do maksimum czas poświęcony na praktykę, nie zapominając o koniecznej teorii.

Na czym to polega?

Platforma Codenga powstała w idei microlearningu, co oznacza, że wiedza jest podawana w formie “pigułek wiedzy”, czyli niewielkich porcji, przeplatanych maksymalną ilością zadań praktycznych. Mogą to być krótkie testy, ale również kod pisany i sprawdzany w czasie rzeczywistym. Taka forma kształcenia nastawiona jest na maksimum efektywności. Dziś - po roku działalności, wiemy, że daje to bardzo pozytywne efekty co widać w poniższych statystykach:

  • Średnia z ocen wszystkich naszych szkoleń to 4,65 na 5 możliwych.
  • Wszyscy nasi kursanci od początku istnienia serwisu przerobili łącznie 110 255 praktycznych zadań
  • Nauka programowania zajęła Wam 500h
  • Udało Wam się zdobyć w sumie 73 021 PKT w naszym rankingu
  • Zainteresowanie naszymi kursami wzrosło o 1200%
  • A my przy tych wszystkich "przyjemnościach" pochłonęliśmy 5200 kaw ☕
  • W ofercie pojawiły się łącznie 33 kursy, w tym unikalne na rynku: praktyczne projekty, dzięki którym możecie       krok po kroku stworzyć w pełni funkcjonalną stronę internetową.
  • Specjalnie dla Was, stworzyliśmy zespół wsparcia, do którego możesz się zwrócić na każdym etapie kursu.       Pamiętaj! W Codenga nie jesteś sam!

Drugi obraz.
Widząc te wszystkie liczby oraz Wasze opinie wystawiane po przerobieniu kursów (jak ta poniżej)

Drugi obraz.

dostajemy co chwila solidnego "kopa" i nie zwalniamy tempa. 💪💪💪

Życzymy sobie i Wam, aby ten kolejny rok obfitował w jeszcze więcej nowości, wyzwań i sukcesów!

Jeśli chcecie być na bieżąco z nowościami i promocjami to śledźcie nasze poczynania na: