Otwórz sobie drzwi do kariery programisty     |        Wybierz swoją ścieżkę kariery w IT!     |       Zacznij naukę z 30% rabatem

3 dni 19 godzin
close
Cart icon
User menu icon
User icon
Skontaktuj się z nami:
+48 888-916-333
Lightbulb icon
Jak to działa?
FAQ icon
FAQ
Contact icon
Kontakt
Terms of service icon
Regulamin zakupów
Privacy policy icon
Polityka prywatności
Zdjęcie główne artykułu.

C++ Developer - nowa Ścieżka kariery

Zostań C++ Developerem z nową Ścieżką kariery Codenga. Zdobądź najważniejsze umiejętności krok po kroku.

Ścieżka obejmuje:

  • Język C++ od podstaw
  • Najważniejsze techniki programowania w C++
  • Praktyczne projekty niezbędne do nauki realnego programowania

Zacznij naukę ze ścieżką C++ Developer

Praktyczne projekty - zdobądź realne umiejętności

Aby zostać programistą musisz pisać kod. Musisz zacząć tworzyć aplikacje, które działają i coś potrafią. Sama znajomość teorii nie wystarczy.

W ramach tej ścieżki wykonasz trzy projekty w języku C++. Dzięki nim nauczysz się praktycznego podejścia do programowania. Zobaczysz jak wygląda praca z realnym, działającym kodem. Zdobędziesz praktyczne, konkretne umiejętności.

Gdzie możesz wykorzystać C++

C++ to język o ciekawych zastosowaniach. Zapewnia dużą kontrolę nad zasobami sprzętowymi komputera. Z tego powodu jest często używany tam, gdzie potrzeba wysokiej wydajności np. do pisania gier.

Ale ma też wiele innych zastosowań. C++ używa się do pisania bibliotek programistycznych, sterowników, systemów operacyjnych, do wykonywania obliczeń naukowych i nie tylko. Zastosowania są szerokie, podobnie jak możliwości rozwoju zawodowego dla programistów znających C++. To język, który da ci szansę na unikalną, specjalistyczną karierę.

Co to jest ścieżka kariery

Ścieżka kariery to zestaw kursów, które krok po kroku nauczą cię umiejętności niezbędnych w zawodzie. Zaczynasz od zera i po ukończeniu ścieżki umiesz to co jest potrzebne na start w danej dziedzinie.

W skład Ścieżki wchodzą standardowe kursy dostępne w Codenga. Ścieżka daje ci możliwość zakupu pakietu kursów w znacznie niższej cenie. Ścieżka także proponuje właściwą kolejność zaliczania kursów. Dzięki temu zdobywasz wiedzę krok po kroku i masz pewność, że twoje umiejętności są kompletne.

Zacznij naukę ze ścieżką C++ Developer