close
Cart icon
User menu icon
User icon
Skontaktuj się z nami:
+48 888-916-333
Lightbulb icon
Jak to działa?
FAQ icon
FAQ
Contact icon
Kontakt
Terms of service icon
Regulamin zakupów
Privacy policy icon
Polityka prywatności
Zdjęcie główne artykułu.

Nowy kurs - Fundamenty TypeScript Level 2

Oto najnowszy kurs od Codenga. Jeśli masz już opanowane podstawy TypeScript to teraz masz okazję przejść na wyższy poziom. Zrób kolejny krok na ścieżce kariery Front-end Developera.

Z kursem Fundamenty TypeScript Level 2 opanujesz wiele zaawansowanych technik pracy. Dowiesz się jak pracować z modyfikatorami dostępu. Opanujesz nowe typy danych takie jak Union czy Intersection. Dowiesz się czym są klasy abstrakcyjne. Nauczysz się pracować z przestrzeniami nazw. Opanujesz typy generyczne i wiele, wiele więcej.

Kurs jest pełen zadań oraz ćwiczeń, dzięki którym zdobędziesz realne, praktyczne umiejętności. Na koniec kursu wykonasz mini-projekt, który będzie doskonałym podsumowaniem nowo zdobytej wiedzy. Nie trzeba chyba dodać, że po ukończeniu kursu zdobędziesz certyfikat potwierdzający twoje umiejętności.

TypeScript to nadzbiór języka JavaScript, który wprowadza zupełnie nowe możliwości. Zapewnia m.in ścisłe typowanie oraz wiele innych przydatnych mechanizmów. TypeScript jest obecnie jednym z najważniejszych elementów szeroko pojętego front-endu. Jego znajomość może ci niesamowicie ułatwić karierę w tej bardzo rozwojowej dziedzinie.

Czas zrobić kolejny krok na ścieżce kariery i poznać nowe, przydatne techniki pracy z językiem TypeScript.