Otwórz sobie drzwi do kariery programisty     |        Wybierz swoją ścieżkę kariery w IT!     |       Teraz aż 30% rabatu

Cart icon
User menu icon
User icon
Skontaktuj się z nami:
+48 888-916-333
Lightbulb icon
Jak to działa?
FAQ icon
FAQ
Contact icon
Kontakt
Terms of service icon
Regulamin zakupów
Privacy policy icon
Polityka prywatności
Ścieżki kariery - krok do przebranżowienia i zdobycia zawodu

Ścieżki kariery - krok do przebranżowienia i zdobycia zawodu

Programowanie to przyszłość. Zresztą, dobrze o tym wiesz. To szybko rosnąca dziedzina, która jak żadna inna oferuje nieograniczone możliwości rozwoju zawodowego. Pewnie nawet zastanawiasz się od czego zacząć i jak zapewnić sobie dobry start w tym niezwykle dynamicznym świecie.

Szansa na przebranżowienie

Ścieżki kariery Codenga to zestaw kursów, które krok po kroku wprowadzą cię w temat programowania w wybranej przez ciebie technologii. Zaczynasz od zera - nie musisz posiadać żadnego doświadczenia z programowaniem. Po ukończeniu danej ścieżki masz zestaw realnych umiejętności, które zwiększą twoje szanse na skuteczne przebranżowienie i zdobycie zawodu.

Rozwój umiejętności i łatwy start

Ścieżki mają ci zapewnić łatwy start w danej dziedzinie. Niezależnie od tego czy jest to tworzenie stron czy programowanie w Pythonie, każda ścieżka pozwoli ci łatwo poznać podstawy i przejść przez kolejne etapy wtajemniczenia. Staramy się aby ścieżki kończyły się pracą nad praktycznymi projektami. To ważne bo dzięki temu masz możliwości nabrania praktyki i zdobycia realnych umiejętności, które kiedyś przydadzą się w pracy.

Jak korzystać ze ścieżek

Korzystanie ze ścieżek jest proste. Po zakupie masz dostęp do zestawu kursów wchodzących w skład danej ścieżki. Najlepiej zalicz wszystkie kursy po kolei, zwłaszcza jeśli jest to twój pierwszy kontakt z tematem. Ścieżki zbudowane są ze standardowych kursów Codenga. Czyli są pełne zadań, ćwiczeń oraz przystępnej teorii. Po ukończeniu każdego kursu ze ścieżki otrzymujesz certyfikat, który poświadcza zdobyte przez ciebie umiejętności.

Jakie ścieżki są dostępne

Zaczynamy od sześciu ścieżek.

  • Web Developer obejmującej umiejętności z zakresu tworzenia stron.
  • C++ Developer obejmującej najważniejsze techniki programowania C++.
  • JavaScript Front-end Developer obejmującej język JS, TypeScript oraz framework Angular.
  • Java Developer obejmującej kluczowe mechanizmy i techniki programowania w języku JAVA.
  • Software Developer obejmującej naukę algorytmów sortowania i szyfrowania, wyrażeń regularnych, struktur danych, terminala Linux i systemu kontroli wersji GIT.
  • Python Developer obejmującej najistotniejsze techniki programowania w Pythonie.

To dopiero początek bo wkrótce ścieżek będzie dużo więcej. Chcemy aby Codenga była miejscem, w którym każdy może zdobyć realne, praktyczne umiejętności z różnych dziedzin programowania i nie tylko.

Codenga