user menu
avatar
Zdjęcie główne artykułu.

Wynik konkursu “Zrecenzuj kurs i zgarnij pakiet szkoleniowy o wartości kilkuset złotych!"

Dziękujemy za liczny udział w konkursie i wszystkie dodane recenzje do kursów. Nagroda, czyli ścieżka kariery o wartości do 999,00 zł od strefakursow.pl powędruje, do Michała Piechowiaka, za recenzję kursu: Fundamenty C# - Level 1. A oto i ona:

Dobry wieczór
Kurs jest idealny dla osób początkujących, dla tych, którzy zaczynają swoją przygodę z programowaniem. Pozwala on we własnym tempie przerabiać materiał oraz cofać się do poprzednich zagadnień bez ograniczeń. W kursie znajduje się wiele przykładów, na podstawie których autor kursu przedstawia nam zasadę działania danego zagadnienia oraz wiele zadań praktycznych, oraz teoretycznych w różnej postaci. Odpowiedź do zadania możemy podejrzeć dopiero po przesłaniu pierwszej odpowiedzi, zmusza nas to do zastanowienia się nad naszą odpowiedzią. Na koniec danego działu oraz po poprawnym wykonaniu zadania otrzymujemy gratulacje, które są dodatkową motywacją. Autor zwraca uwagę na ważne aspekty danego zagadnienia, które często są pomijane w innych kursach. W kursie zabrakło natomiast mi omówienia Console.Write() oraz Console.ReadKey(), ale myślę, że zostało to zaplanowane na kontynuację kursu, spotkałem się natomiast z pętlą foreach, która nie była przerabiana w żadnym kursie, który przerabiałem, co było dla mnie pozytywnym zaskoczeniem. Po ukończeniu danego działu otrzymujemy informację, ile czasu nam on zajął. Możemy porównać się z innymi, ale nie ma licznika, który odliczałby nam czas — nie ma czynnika, który mógłby być stresujący i nakładał presję. Podczas rozpoczęcia kursu ustalamy harmonogram, który pomoże nam w utrzymaniu systematyczności, w dowolnym momencie możemy go zresetować i ustalić jeszcze raz. Moim zdaniem najlepszą metodą na naukę jest przerobienie danego działu, a następnie powrócenie do niego i wykonanie notatek co pozwoli utrwalić nam wiedzę. Ze swojej strony kurs serdecznie polecam i czekam na kontynuację.

Michał Piechowiak

Michałowi serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów w dalszym rozwoju umiejętności! 💗 A pozostałym uczestnikom życzymy powodzenia przy kolejnych edycjach 😉💪👍Nie przegap kolejnych edycji i obserwuj nas na: