user menu
avatar
Zdjęcie główne artykułu.

Zrecenzuj kurs i zgarnij pakiet szkoleniowy o wartości kilkuset złotych

Uczysz się programowania z Codenga, ale jeszcze nie podzieliłeś się swoją opinią o kursach? Zrób to do 17 maja i zgarnij pakiet szkoleniowy w strefakursow.pl - największym polskim serwisie e-learningowym! Dzięki niemu rozwiniesz swoje umiejętność w dowolnej dziedzinie, nie musisz ograniczać się do programowania.

Jak wziąć udział?

  • Zaloguj się na swoje konto w Codenga i przejdź do zakładki “Moje kursy”.
  • Zrecenzuj zakupione kursy. Pamiętaj - im więcej recenzji, tym większa szansa na wygraną.
  • Nie masz zaległych recenzji na koncie? Zrecenzować możesz również kursy zakupione w trakcie trwania     konkursu, czyli 17 maja.

Jak grać, żeby wygrać?

Oceniając recenzję i szukając tej najlepszej, zwycięskiej będziemy zwracać szczególną uwagę na kreatywność, rzetelności i to w jakim stopniu będzie ona pomocna dla innych użytkowników platformy Codenga. Napisz jak kurs i platforma wpłynęły na rozwój Twoich umiejętności kodowania. Co Ci się podobało, a co możemy poprawić. Nie bój się krytyki, na nią również czekamy! A może z kursem wiąże się jakieś ciekawe czy śmieszna sytuacja? Ciekawe historie mile widziane ;)

Zwycięzca będzie tylko jeden, ale zapewniamy, że warto się postarać 👍 Nagrodą jest wybrany przez zwycięzce pakiet szkoleniowy z oferty strefakursów.pl o wartości kilkuset złotych!! 😮 Dzięki niemu, dalej możesz rozwijać swoje umiejętności w praktycznie dowolnym kierunku 💗

Nie pozostaje nam nic innego jak… życzyć “połamania palców na klawiaturze” 😁😉😂

  • Biorąc udział w konkursie akceptujesz regulamin.
  • Wyniki konkursu zostaną ogłoszone do: 31.05.2021 r.
  • Konkurs trwa w dniach 7-17 maja 2021r.